0535 315 00 47 7 / 24 YOL YARDIM HATTI
ÇALIŞMA SAATLERİ :
Pzt - Cmt : 08:30 - 18:00
Mobil Servis : 7 gün 24 saat
MERKEZ SERVİS ADRESİ :
Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 40. Sk,
No : 277/278/279 Maslak / İstanbul
7 / 24 ACİL YOL YARDIM HATTI
Telefon : 0535 315 00 47
Mail : destek@mas-servis.com

Hakkımızda

MAS Servis - Audi, Mercedes, BMW, Volkswagen, Seat ve Skoda Özel Servisi

MAS Servis Audi Özel Servisi’nde kullanılan test makine ve ekipmanları teknolojinin en son ürünleri olup, servis noktalarında mekanik, modül programlama, kaporta, boya, yedek parça hizmetlerini en ileri teknolojiyle sunmaktadır.

Yetkili bir servis imajı ve sorumluluğu altında Mekanik, Elektrik, Elektronik, Motor Diagnostik, Rot Balans, Kaporta - Boya departmanlarımızda bulunan teknik bilgi sahibi personellerimiz ile müşteri memnuniyetini %100‘e çıkarmayı hedeflemekteyiz.

MAS Servis'te motor test cihazı, bilgisayarlı modül Programlama, iki adet lift, Audi, Mercedes, BMW ve Volkswagen araçlarına özel el aletleri, Elektrik - Elektronik, Rot Balans’ta ise en son teknoloji ürünü olan kameralı rot balans cihazı kullanılmaktadır.

Verdiğimiz hizmetin hızlı, istikrarlı, güvenilir olması esas olup; hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimiz ile sürekli bilgiye dayalı, dürüst ve samimi ilişkilere değer vermekteyiz.

Satış sonrası servis hizmetlerimiz arasında, aracınızın periyodik bakım veya herhangi bir nedenden dolayı onarım hizmeti gerekmesi durumunda, aracınız bulunduğunuz adresten teknik personellerimiz tarafından teslim alınmakta, gerekli bakım ve onarımları servimizde veya aracınızın bulunduğu yerde tamamlandıktan sonra aracınız istediğiniz adrese teknik personellerimiz tarafınca teslim edilmekte ve sizlere yapılan bakım / onarım işlemleriyle ilgili detaylı bilgi verilmektedir.

MAS Servis'te ilk günkü heyecanımızı korurken, teknolojinin geldiği son noktayı kullanarak müşterilerimize hizmette çıtamızı sürekli yükseltmek amacındayız.

Web sitemiz, www.mas-servis.com’dan sürekli yenilenen kampanyalarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir, sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için öneri ve ele?tirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,
MAS Servis

İletişim

Merkez Servis

Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 40. Sk, No : 277/278/279 Maslak / İstanbul

Telefon

0535 315 00 47

WhatsApp

0535 315 00 47